Про компанію

Компанія "ТЕРРА МОТОРС" - офіційний дилер автомобілів марки FORD в Миколаєві та Миколаївській області,є партнером  Winner Imports Ukraine, Ltd. — офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні.

В 2010 році компанія відкриває сучасний комплексний центр Ford, який складається з салону нових автомобілів, відділу приймання замовлень сервісу, відділом продажу оригінальних аксесуарів, кафе, та офісних приміщень.

2.jpg

В шоурумі салону широко представлена вся лінійка Ford. Моделі цієї марки завоювали серця багатьох автолюбителів своєю високотехнологічністю, надійністю, комфортом та доступною ціною. Кожен клієнт "ТЕРРА МОТОРС" може розраховувати на персонального менеджера з продажу, який надасть професійну консультацію , допоможе у справі вибору авто.

18451378_1025686527463579_7802145740913482463_o.jpg

Станція технічного обслуговування "ТЕРРА МОТОРС" нараховує 9 постів, включно з постами мийки та постами видачі авто. Всі види ремонту здійснюється сучасним, спеціалізованим, дороговартісним обладненням.Команда сервісу складається з понад 15 фахівців-професіоналів, які регулярно проходять навчання, що дозволяє здійснювати обслуговування та ремонт автомобілів на вищому рівні.

6.JPG

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «ТЕРРА МОТОРС», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Записатися на тест-драйв або поставити всі питання, що цікавлять тебе можна за телефоном (0512) 58 14 58.