Фургон Ford Transit

Інтер’єр останньої версії Ford Transit привносить свіжий подих у культовий дизайн. Салон з продуманим дизайном отримав нову панель приладів і забезпечує зручний доступ до цілої низки передових технологій.

1-1.jpg

Унікальний вантажний відсік у поєднанні зі зручністю доступу

Вантажний відсік Transit вражає за всіма трьома параметрами: довжиною, шириною (від однієї колісної арки до іншої) та корисною внутрішньою висотою. У вантажному відсіку об’ємом 15,1 куб. м ви можете розташувати вантаж довжиною понад 3 м. А завдяки вантажопідйомності, що сягає 2,1 т, Вам ніколи не бракуватиме місця чи можливостей для перевезення практично будь-чого. Широкі бокові вантажні двері, оптимізована висота отвору та підніжка для доступу ззаду теж сприяють легкому доступу до вашого вантажу.

1-2.jpg

Допомагає вам працювати розумніше

Активна система допомоги при паркуванні Active Park Assist полегшує паркування вашого фургона. А нова інтелектуальна система адаптивного круїз-контролю Intelligent Adaptive Cruise Control сприяє зменшенню втоми під час довгих поїздок автомагістралями і робить їх більш економічними. Автомобіль отримав навіть нову, високо розташовану камеру заднього виду з верхнім ліхтарем та передню ширококутну камеру, щоб ви завжди могли бачити, що відбувається довкола вашого фургона. Ця технологія настільки корисна, що ви будете здивовані, як ви раніше обходились без неї.

1-3.jpg

Нова удосконалена технологія двигунів

З лінійкою досконалих 2,0-літрових дизельних двигунів Ford EcoBlue наступного покоління новий Transit став ще потужнішим і більш економічним, ніж будь-коли. На вибір доступні три силові агрегати потужністю до 185 к.с. з максимальним крутним моментом 415 Н·м, тож ви гарантовано зможете обрати варіант, що задовольняє саме ваші потреби. Усі двигуни відповідають жорстким вимогам екологічного стандарту Euro 6.2.